مقالات مقالات .

مقالات

تعمیرگاه جک

 موتور، سرویس انژکتور، فیلترها و تعمیرات تخصصی قسمت های مختلف خودرو می شوند. به طور کلی تمامی خدمات نظارتی، تعمیری، فنی و مهندسی خودرو جک در تعمیرگاه جک انجام می شوند.

 

تعمیرگاه جک

تعمیرگاه جک ، خدمات متنوعی را به صاحبان خودرو جک ارائه می دهد. JAC نام یک شرکت خودروسازی در کشور چین است که در 30 سپتامبر 1999 میلادی تاسیس شد. البته این شرکت در سال 1964 میلادی با نام خودروسازی هفئی جیانگوای فعالیت خود را آغاز کرده بود. این خودروساز چینی در حال حاضر با شرکت رخش خودرو دیزل قرارداد دارد. خودروهای جک تولید شده توسط رخش خودرو دیزل تحت لیسانس شرکت چینی هستند. گاهی اوقات خودروهای جک در قسمت های مختلفی مانند برق، انژکتور، ECU، بردهای الکترونیکی و ... دچار ایراد می شوند. برای رفع این مشکلات از خدمات تعمیرگاه جک استفاده نمایید. از انواع خودرو جک می توان به جک S5، S3، جی 3 سدان، جی 3 هاچ بک، جی 4 و جی 5 اشاره کرد. برای استفاده از خدمات متنوع تعمیرگاه جک با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


تعمیرات جک

تعمیرات جک ، شامل تعمیرات تخصصی ECU، بردهای الکترونیکی، برد شیشه بالابر، ABS، ایربگ، برنامه ریزی و ریست یونیت ایربگ، ریمپ ECU و صداگیری خودرو جک می شوند. مرکز تعمیرات جک همچنین در زمینه تعمیرات تخصصی موتور و سرسیلندر، گیربکس اتومات و دنده ای، جلوبندی، ترمز و کلاچ فعالیت می کند. انواع تعمیرات جک توسط افراد حرفه ای و خبره صورت می گیرند. آنها با استفاده از دانش، تخصص و تجربه خود و با به کار گیری ابزار پیشرفته اقدام به رفع مشکلات خودرو جک می کنند. برای رفع کلیه مشکلات خودرو جک خود می توانید با شماره های مرکز تعمیرات جک تماس بگیرید. شماره های موجود در آگهی متعلق به بخش تعمیرات جک می باشند.


تعمیرات خودرو جک

تعمیرات خودرو جک ، شامل جلوبندی آن هم می شوند. جلوبندی خودرو، مجموعه ای از قطعات است که به عنوان یک پل، ارتباط میان شاسی و بدنه خودرو با سطح جاده را برقرار می کنند. در واقع جلوبندی خودرو به بخش جلو و زیر آن می گویند. در سیستم جلوبندی خودرو جک قطعات مختلفی مانند فنرها، کمک فنرها، سیستم چرخ ها، طبق ها، سیبک ها، میله تعادل، بلبرینگ ها، سیستم فرمان و توپی چرخ ها وجود دارند. سیستم جلوبندی امکان سواری راحت در زمان افتادن خودرو در چاله و دور زدن ماشین را فراهم می کند. عملکرد مناسب جلوبندی خودرو مانع از تکان های شدید خودرو در دست اندازها می شود. کارشناسان مرکز تعمیرات خودرو جک به دارندگان این نوع خودرو توصیه می کنند تا در صورت مشاهده علائمی مانند سواری خشک و سفت ماشین، وجود اختلال در سیستم فرمان دهی، چرب بودن قطعات سیستم جلوبندی، ناهماهنگی در آج های لاستیک و نقص در سیستم تعلیق خودرو به این مرکز مراجعه کنند. برای هماهنگی بیشتر می توانید با شماره های بخش تعمیرات خودرو جک تماس بگیرید.

مکانیک جک اس 5

مکانیک جک اس 5 ، به راحتی قادر است تا مشکلات تخصصی این خودرو را شناسایی کند. وی برای تشخیص عیب خودرو از ابزار پیشرفته استفاده می کند. مکانیک جک اس 5 با استفاده از مهارت و تجربه خود در مدت کوتاهی ایراد خودرو را برطرف می کند. او فردی مسئولیت پذیر است و بهترین روش را برای رفع مشکل خودرو به کار می برد. جک اس 5 یک خودوری شاسی بلند شهری است که اولین بار در سال 2015 در بازار عرضه شد. در حال حاضر نسخه های دستی و اتومات این خودرو در بازار وجود دارند که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند. اگر شما هم صاحب یک جک اس 5 هستید برای رفع هر مشکلی می توانید از مکانیک جک اس 5 کمک بگیرید. او اطلاعات کافی را در مورد اجزای خودرو، مشکلات آن و نحوه رفع آنها دارد. برای ارتباط با مکانیک جک اس 5 با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.


تعمیرگاه جک S5

تعمیرگاه جک S5 ، در صورت بروز ایراد در موتور، اقدام به تعمیر آن می کند. موتور به عنوان قلب تپنده خودرو محسوب می شود. اگر خراب شود و از کار بیفتد، خودرو زمین گیر می شود. در نسخه های دستی و اتوماتیک جک s5 از یک نوع موتور استفاده می شود که از نظر میزان تولید قدرت متفاوت هستند. در مواردی که موتور جک s5 دچار مشکل شود، راننده با علائمی مانند روشن شدن چراغ های هشدار دهنده، لرزش بدنه خودرو، سر و صدای زیاد ماشین، عدم کشش خودرو در سربالایی ها، بوی بد و سوختگی از خودرو، خروج دود غیر عادی از اگزوز و توان کم موتور در زمان گاز دادن مواجه می شود. در این مواقع باید به تعمیرگاه جک S5 مراجعه کند. تعمیرکاران تعمیرگاه جک S5 برای جلوگیری از خرابی موتور این خودروها مواردی را یادآوری می کنند. آنها به رانندگان توصیه می کنند تا همواره به سطح روغن موتور، سیستم خنک کننده موتور و سرویس های منظم دوره ای توجه کنند. این امر باعث می شود تا زودتر از وجود مشکل آگاه شوند و در جهت رفع آن اقدام نمایند.


تعمیرگاه جک J5 اتوماتیک

تعمیرگاه جک j5 اتوماتیک ، خدمات مربوط به تعمیر، سرویس دوره ای، بازدید فنی گیربکس را نیز انجام می دهد. جک j5 اتوماتیک، یکی از موفق ترین سدان های چینی است که با گیربکس اتوماتیک 4 سرعته تیپ ترونیک در بازار عرضه شد. سیستم گیربکس اتوماتیک پیچیده تر از دنده دستی می باشد. بنابراین لازم است تا در صورت بروز هر ایرادی به تعمیرگاه تخصصی خودرو مراجعه نمود. تعمیرکاران در تعمیرگاه جک j5 اتوماتیک برای شناسایی خطاها و مشکلات گیربکس اتومات، دقت و حساسیت زیادی به خرج می دهند. با توجه به اینکه گیربکس، یک بخش حیاتی در خودرو جک j5 اتوماتیک است، باید توجه ویژه ای به خطاهای آن کرد. تعمیرکاران تعمیرگاه جک j5 اتوماتیک از صاحبان این خودرو می خواهند تا این خطاها را جدی بگیرند. در غیر این صورت خرابی ها گسترش می یابند و هزینه های بیشتری را به صاحب خودرو تحمیل می کنند. اگر مشکلی در گیربکس خودرو جک j5 شما ایجاد شده می توانید به تعمیرگاه جک j5 اتوماتیک مراجعه کنید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۰۱:۱۵ توسط:admin موضوع: نظرات (0)